Kurumsal

Bizi daha iyi tanımanız için sizi çaya davet ediyoruz

Tarihçemiz

06-02-2002 Tarihinde öncelikli yetim ve öksüz çocuklara ve mağdur ailelere yardım yapabilmek amacıyla ilimizde bulunan hayırsever iş adamlarının öncülüğünde kuruldu, kısa sürede ilimizde geniş kitlelere ulaşan Ay Işığı Derneği yardım ağını İzmit merkezden tüm Kocaeli ye yayarak ihtiyaç sahibi aileler için adeta umut ışığı oldu, ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyacını karşılamayı kendine amaç edinen derneğimiz, hayırseverlerin desteğiyle ilimizde bulunan tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için gayretli ve disiplinli bir şekilde kuruluş amacına uygun olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Misyoumuz

Gizlilik, dürüstlük ve tarafsızlık ile bütün vaktimizi yetim ve öksüz çocuklara, mağdur ailelere daha iyi bir gelecek hazırlamak ve onları gelecekte topluma yararlı bir fert haline getirmek için harcıyoruz.

Vizyonumuz

Ay Işığı Derneği, yardımlaşma konusundaki akılcı bir yaklaşım tarzıyla şefkat elini öksüz ve kimsesiz çocuklara ulaştırırken tüm dünyaya örnek olacak ilkeleri insanlığa sunmaktatır.

Hayalimiz

Ay Işığı Derneği olarak hayalimiz, ihtiyaç sahibi ailelerin her türlü ihtiyacını karşılamayı kendine amaç edinen derneğimiz, hayırseverlerin desteğiyle birlikte tüm çocukları mutlu etmek.

Yetim ve Öksüz Çocuklar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği